- 26 февраля 2024
- Офіційний сайт "Полісся"
Півзахисник житомирського «Полісся» Олександр Назаренко прокоментував повернення фанатів на матчі УПЛ.
Матч 18-го туру УПЛ між «Рухом» та «Поліссям» (1:1) став одним із тих, на якому були присутні вболівальники.
Згодом Назаренко поділився емоціями стосовно повернення фанатів.
«Дуже приємно повернутися до офіційних поєдинків, принаймні мені точно навіть вдвічі більше, бо я після травми. Дуже задоволений, що я повернувся саме сьогодні і мені хотілося, щоб далі було тільки краще.
Наших вболівальників ми чули, чули дуже добре, хоч вболівальників було набагато більше. Я дуже вдячний, що вони приїхали, підтримали нас. Це дуже круто грати з вболівальниками. Всіх хлопці і на лаві, і на полі відчували підтримку. Томук повернення вболівальників — це тільки плюс», — заявив футболіст.