В Зорі прокоментували перенесення матчу проти Ворскли з Ужгорода до Житомира
- 22 февраля 2024
- Tribuna.com
Начальник «Зорі» Ігор Гузь пояснив зміну клубом місця проведення матчу 18-го туру УПЛ проти «Ворскли».
Нещодавно стало відомо про те, що «Зоря» проведе свій домашній матч проти «Ворскли» в Житомирі, а не в Ужгороді. Згодом Гузь пояснив таке рішення луганського клубу.
«Дивіться, ми в Києві базуємося. Нам умови дали, можливо, ще й кращі в Житомирі. То чому ми повинні їхати в Ужгород? Тільки логістика, тільки питання грошей. Більше нічого. У нас не було контракту з Ужгородом, щоб це було 100%.
У нас був лист, ми таких листів надіслали не тільки в Ужгород, а ще в три стадіони. І хто перший відреагував, дав розуміння, що готовий прийняти нас на 100% – туди ми поїхали. Це був Житомир», — наводить слова Гузя Tribuna.com.