Лунін зіграв у товариському матчі за Реал
Український голкіпер «Реала» Андрій Лунін взяв участь у товариському матчі за мадридську команду.
«Перша гра з відмінними емоціями», — підписав фото Лунін в Instagram.
У рамках підготовки до нового сезону «вершкові» провели контрольний матч проти «Фуенлабради». Зустріч завершилася перемогою для мадридців з рахунком 3:1.
Відзначається, що футболісти, які були задіяні у матчах Євро-2020 і Кубка Америки приєднаються до команди протягом наступних кількох тижнів. Деякі з них можуть бути готові до зустрічі з «Глазго Рейнджерс», у першій «офіційній товариській грі» команди, яка відбудеться 25 липня.
Додамо, що старт сезону для «Реала» відбудеться 14 серпня проти «Алавеса».