Клуб УПЛ звинуватили в плагіаті
- 01 августа 2023
- YouTube-канал "KDK"
Житомирське «Полісся» підозрюють у крадіжці лозунгу, створеного одним із українських клубів.
Напередодні ведучий YouTube-каналу «KDK» Сергій Болотніков розповів, що на домашньому стадіоні «Полісся» було розміщено лозунг, який протягом довгого часу належав львівським «Карпатам».
«Навпроти трибуни був велетенський банер. Там написано: «Неважливо, хто напроти — важливо, хто поруч». Насправді, це гасло використовували багато років львівські «Карпати».
Крім того, за легендою, його придумав Димінський», — заявив Болотніков.