Колишній прессекретар збірної України Олександр Гливинський розповів нові подробиці трансферу Андрія Шевченка з «Динамо» Київ до «Мілану влітку 1999 року.

За його словами, керівництво київського клубу не втрачало надії втримати форварда навіть тоді, коли все було практично узгоджено.

«Суркіси в 1999-му до останнього намагалися переконати Шевченка залишитися в «Динамо».

Шевченко тоді одразу сказав: «Я йду в Мілан, все погоджено, їду підписувати контракт.

«Ми полетіли разом, це був ексклюзив. Але вже в Мілані Суркіси все одно пробували його вмовити. До останнього. Та він був уже налаштований і не змінив рішення», – сказав Гливинський.