Народний депутат Микола Тищенко прокоментував внесення застави за ексочільника Офісу Президента Андрія Єрмака футбольним тренером Сергієм Ребровим.

Днями Єрмака відправили під варту за підозрою у легалізації доходів, набутих злочинним шляхом. Суд призначив йому заставу у розмірі 140 млн гривень. Ребров вніс 30 млн.

У Верховній Раді запитали у Тищенка, що він думає про цю ситуацію та чому він не долучився до збору грошей на заставу Єрмаку, який доводиться йому кумом. Нардеп Олексій Гончаренко опублікував у себе в Instagram відповідь політика.

«Ви знаєте, це мій кум, я від нього не відмовляюся. В нас ще є один кум – Сергій Ребров, він вніс 30 млн застави. Відома людина, може собі дозволити. В мене немає таких статків, щоб я міг якось підтримати, у мене зарплатня тільки офіційна 50 тисяч», – зазначив народний обранець.

Раніше Єрмак неодноразово публічно підтримував Реброва – до і після його призначення на посаду головного тренера збірної України. Сам фахівець зізнавався, що саме колишній очільник Офісу Президента переконав його свого часу повернутись працювати на Батьківщину.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Олексій Гончаренко (@oleksiihoncharenko)