Керівництво київського «Динамо» визначило головного тренера на наступний сезон – команду продовжить тренувати Ігор Костюк.

«Ігор Михайлович наразі не дуже задоволений роботою Костюка, проте за останньою інформацією він залишиться в клубі. Як вдалося дізнатися, зараз обирати тренера черга Григорія Суркіса, а Костюк по всіх параметрах подобається Григорію», – зазначає джерело.

Раніше повідомлялося, що колишній президент київського «Динамо» Григорій Суркіс повністю підтримує Ігоря Костюка і вважає, що він має тренувати команду в наступному сезоні, однак фінальне рішення приймає Ігор Суркіс.