В’ячеслав Суркіс: «Кубок має бути у Києві. Динамо зробить все»
- 16 Травня 2026
- sport.ua

Воротар В’ячеслав Суркіс вперше вийшов у стартовому складі Динамо і допоміг перемогти Полтаву 2:0 у матчі УПЛ.
«Непоганий результат, але можна було і краще. Мені здається, могли перемогти з більшим рахунком. Але зіграли на нуль, і для мене, як воротаря, нічого кращого не може бути».
«Ударів у них не було майже, але я був готовий, коли було небезпечно наприкінці зустрічі».
«Фінал Кубка України? Настрій бойовий, бо Кубок має бути у Києві. Зробимо все для цього», – сказав Суркіс.
У фіналі Кубку України команда зіграє проти Чернігова.

