- 11 Травня 2026
- sport.ua

Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк хоче підсилень для столичного гранда.
– Наразі в українському футболі є «Шахтар» і всі інші. Що потрібно «Динамо», щоб наступного сезону боротися з ним на рівних?
– Ви бачите, що наша філософія, яку підтримує керівництво клубу, базується на власних вихованцях. Звісно, нам потрібні якісні футболісти для підсилення. «Шахтар» рухається іншим шляхом – вони купують дорогих гравців. Ми ж будемо конкурувати за рахунок своїх футболістів, організації гри та якості наших виконавців. Думаю, наступного сезону ситуація вже не буде такою, як цього року. Але ми розуміємо, що молодим гравцям потрібен час, щоб прогресувати.
– В останніх матчах Біловар не завжди грав стабільно. Чи плануєте підсилення центральної лінії захисту?
– Я вже говорив: ми завжди будемо раді якісному підсиленню в кожній ланці й працюємо над цим.

