Головний тренер “Панатінаїкоса” Руй Віторія підбив підсумки першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти донецького “Шахтаря”.

Ввечері четверга “Шахтар” продовжив свій шлях у кваліфікації Ліги Європи. Підопічні Арди Турана в Афінах зіграли перший матч протистояння 3-го кваліфікаційного раунду з “Панатінаїкосом”.

Переможця матчу команди не визначили – фінальний свисток зафіксував нульову нічию в цьому поєдинку.

Напередодні Віторія поділився думками щодо подій, які відбувалися на футбольному полі.

“Ми дуже добре зіграли тактично проти дуже сильної команди, яка минулого року грала в Лізі чемпіонів і дуже добре злагоджена. Гравці знають гру один одного. Неможливо повністю нейтралізувати такого суперника. Ми грали дуже добре, тільки під кінець він створив дійсно велику нагоду.

Ми грали добре тактично, але ми можемо досягти ще кращих результатів у другому матчі. З нашого боку були свої моменти, які, на мою думку, були більш небезпечними. Однак у таких матчах потрібно бути цинічними, а ми знову цього не зробили.

Дуже дивно і дуже шкода, що зрештою або “Панатінаїкос”, або “Шахтар” залишаться поза Європою, тому що, дивлячись на інші пари, розумієш, що шкода, що вони змагаються так рано”, – цитує Віторію “Український футбол” із посиланням на Gazzeta.gr.