Восьмого серпня «Зоря» прийме «Динамо» в Запоріжжі в рамках третього туру УПЛ.

За інформацією джерела, головний тренер киян Мірча Луческу не зможе бути присутнім на цій грі на тренерській лаві. Румунський фахівець хотів відправитися до Запоріжжя разом з командою, проте лікарі рекомендували йому залишитися в Києві.

Відзначимо, що Луческу цього тижня переніс операцію. Румунському тренеру видалили кісту, яка була у волосяному фолукулі, через що у нього була підвищена температура.

Сама операція, що тривала близько восьми хвилин, пройшла успішно. Луческу почуває себе добре. Його здоров’я в порядку, ніяких загроз немає. Лікарі дали дозвіл румунові повернутися до роботи.

Луческу через хворобу спочатку не був на тренерській лаві під час матчу з «Вересом», також він не полетів на спаринг із «Фенербахче».