- 31 мая 2024
- Tribuna.com
Технічний директор черкаського «ЛНЗ» Андрій Колісник розповів про завдання команди на наступний сезон.
«ЛНЗ» завершив свій дебютний сезон в УПЛ на 7-му місці в турнірній таблиці чемпіонату. Напередодні Колісник розповів, якими є амбіції клубу в сезоні 2024/25.
«У порівнянні з минулим літом ми суттєво покращуємо умови підготовки для команди, адже вже побудували і ввели в експлуатацію два ідеальних гібридних поля в Тренувальному центрі «ЛНЗ». Висока якість тренувальних полів — запорука ігрового прогресу будь-якої команди. Тому ми проведемо підготовку до сезону у себе вдома і в дуже хороших умовах.
Ціль на новий сезон полягає в тому, щоб підтвердити заслужене місце Черкас серед найуспішніших футбольних міст України. Найкращий спосіб це зробити — виступити краще, ніж в дебютному сезоні», — заявив Колісник сайту Tribuna.com.