Футболіст Дніпра-1 висловився про своє майбутнє в клубі
- 28 мая 2024
- Telegram-канал "Дніпрянин"
Півзахисник «Дніпра-1» Ігор Когут поділився думками щодо свого подальшого майбутнього в клубі.
Протягом останніх тижнів у ЗМІ активно ширяться чутки про відхід багатьох гравців «Дніпра-1» улітку. Напередодні Когут розповів про свої подальші плани.
«Зараз почалася відпустка, але це не означає, що я буду відпочивати, у мене ще багато роботи попереду, я продовжу працювати в залі для зміцнення коліна і набору фізичний кондицій.
Варіант із зарубіжними чемпіонатами я не розглядаю, з приводу того, де я продовжу свою кар’єру, буду спілкуватися безпосередньо найближчим часом», — заявив Когут Telegram-каналу «Дніпрянин».