Інгулець став чемпіоном Першої ліги в сезоні 2023/24
«Інгулець» здобув золоті медалі Першої ліги після драматичної перемоги над львівськими «Карпатами».
Доля чемпіонського титулу Першої ліги визначилася в очному матчі між лідерами «Інгульцем» та «Карпатами».
Господарі вийшли вперед уже на 9-й хвилині завдяки голу Артема Сітала. Щоправда, «Карпати» змогли відігратися 20-й хвилині після влучного удару Максима Чеха.
Такий рахунок влаштовував саме «Карпати». Щоправда, все змінилося на 90+2-й хвилині, коли Сергій Панасенко забив другий гол «Інгульця» та приніс своїй команді перемогу з рахунком 2:1.
«Інгулець» випередив «Карпати» на два очки в підсумковій турнірній таблиці та став чемпіоном Першої ліги. Варто зазначити, що обидві команди зіграють в УПЛ у наступному сезоні.