Воротар лісабонської «Бенфіки» Анатолій Трубін поділився враженнями від свого першого сезону в клубі.
Напередодні добіг кінця перший сезон Трубіна в складі «Бенфіки». Український голкіпер зіграв 48 матчів, у яких пропустив 47 голів. У 17 матчах Трубін відстояв «на нуль».
На своїй сторінці в Instagram Трубін висловився щодо свого досвіду в складі «орлів».
«Recap сезону 2023/24. Це був мій перший сезон в чемпіонаті Португалії. Хочу зафіксувати його моменти. Так, не такого результат ми прагнули разом з командою, але для мене особисто це важливий етап та досвід.
Нова команда «Бенфіка». На крок ближче до мрій. Емоційні поєдинки у Лізі Європи. Щоденне вдосконалення. Завжди залишатися людиною. Моя головна підтримка Марина. Захват від того, які тут вболівальники та атмосфера.
Наступний крок — зробити аналіз помилок та досягнень, та у наступному сезоні стати сильніше та досягти більше», — заявив Трубін.
Переглянути цей допис в Instagram