Півзахисник Педріньйо, який належить донецькому “Шахтарю”, зацікавив іспанську “Сельту”.
Про це повідомляє видання El Gol Digital. За інформацією видання, “Сельта” розглядає можливість підписання Педріньйо, який виступає на правах оренди за бразильський “Атлетіко Мінейро”.
В “Сельті” розглядають Педріньйо як заміну Карлесу Пересу, який не виправдовує очікувань.
У свою чергу, “Шахтар” готовий розглянути пропозиції щодо продажу Педріньйо, оскільки 25-річний бразилець не налаштований повертатися до України.
Нагадаємо, що Педрінйьо виступав за “Шахтар” у 2021-2022 роках. У 19 матчах за “гірників” він відзначився 4 голами та 3 асистами.
Ввечері середи в італійському Удіне було розіграно перший трофей у європейському клубному футболі в сезоні-2025/26.…
“ПСЖ” зрівнює рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського “Тоттенгема”. “ПСЖ” забиває свій другий…
"ПСЖ" скорочує відставання в матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського "Тоттенгема". "ПСЖ" забиває свій перший…
Відомо, як виглядає медальний залік Всесвітніх ігор-2025 у Ченду після змагального дня 13 серпня. У…
Лондонський "Тоттенгем" подвоює перевагу в матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває вдруге у…
Лондонський "Тоттенгем" відкриває рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває першим у…