Головний тренер київського “Динамо” Мірча Луческу розповів про напружену атмосферу в матчі кваліфікації Ліги конференцій проти “Аріса”.

Минулого тижня “Динамо” програло перший матч 3-го раунду кваліфікації проти “Аріса” з рахунком 1:0. Напередодні Луческу негативно висловився щодо поведінки грецьких фанатів під час матчу.

“Я чекаю реакції від моєї команди. Ми незаслужено програли в Салоніках. Пенальті, який призначили в наші ворота, не було. Атмосфера була більше схожа на матч “Рапід” – “Петролул”, але вболівальники були не такими цивілізованими, як у Бухаресті.

Нас лаяли, на нас плювали, на суддю чинили неймовірний тиск. Тому ми дуже хочемо перемоги. Потім має відбутися матч із “Бешикташем” у Бухаресті. Їхні вболівальники також дуже близькі до команди”, – заявив Луческу сайту PlaySport.