Колишній український футболіст Сергій Кандауров прокоментував виступи Романа Яремчука за португальську “Бенфіку”.

Яремчук провів у “Бенфіці” один рік, за який встиг 9 голів та віддати 7 асистів у 48 матчах. Тим не менш, українець не зміг закріпитися в команді, і минулого літа його продали до “Брюгге”.

Кандауров, який кілька років грав у складі “орлів”, пояснив, що завадило Яремчуку стати основним гравцем “Бенфіки”.

“Насправді всі очікували і вірили, що Роман тут заграє. Йому давали багато шансів в основному складі, але щось у нього не вийшло.

В “Бенфіці” висока конкуренція і потрібно було закріпитися в складі, а Яремчук десь не зумів. Мені здається, він не витримав конкуренції з Рамушем”, – сказав Кандауров в інтерв’ю сайту FanDay.net.