Велотраспорт… Як часто ми користуємось ним у повсякденному житті? Як триколісна чи двоколісна залізяка зможе поліпшити наше життя? Давайте порозмірковуємо…
“Народження дитини – це хвилююча подія, яка має суттєвий вплив на життя батьків”. І це завжди такі приємні турботи …
Підготовка до появи малюка передбачає завчасний вибір ліжечка та візочка. Такі приємні турботи… Хрестини. Перше слово, перші кроки. Рік. Родина стурбована – потрібно вибрати подарунок . Це, звичайно : вело-візок, триколісний велосипед для малечі. Дитина повинна розвиватися : координація рухів, концентрація уваги, витривалості серця, рівновага, зміцнення м’язового корсета. Цьому може посприяти велотранспорт.
Скільки радості отримують батьки, коли дитина сама кермує чи тягнеться до педалей… « Вже такий дорослий, самостійний…». А згодом – триколісний велосипед. Посмішки, щастя, дитина їде, втікає від батьків. Нарешті швидше і ніхто не може наздогнати диво-транспорт. Коли добре вправляється на триколісному – малюк стає більш самостійним – знімаємо допоміжні колеса. Це – новий етап навчання. Біжать за велосипедом всі: бабуся, дідусь, мама, тато та й усі залучені до виховання чада. Нарешті, опановано всі премудрості їзди (положення, педалювання ,гальмування).
І все – дитину не зупинити. Друзі гуртуються, їдуть кататись на перегонки в парк, на прогулянку. Хлопчики вчаться ремонтувати свій транспорт. Радяться з однолітками, допомагають один одному, прикрашають чи модернізують різними сигнальними пристроями, новомодними ліхтариками, світловідбивачами. Для поїздок по місту потрібно знати правила дорожнього руху. Вчиш дорожні знаки, вправляєшся з татом, щоб відпустив покататися.
Як бачимо, велосипед супроводжує середньостатистичного українця протягом всього життя. Користь визначається з першого року, як для розвитку так і для підтримки здоров’я людини; для зручності в робочих моментах. Скільки людей, різних професій, не уявляють як можна обійтись без велосипеда. Це сільський поштар, сільський фельдшер, вчитель …
Велосипед – надійний, простий, не дорогий, екологічно чистий вид транспорту, його завдання не лише добратися в потрібне місце… В автомобілі, як в коробці, закритий простір, а велосипед – відкритий до природи. Це розвантажує нервову систему від наслідків науково-технічного прогресу.
Впровадження діджиталізації обумовлене жорсткою конкуренцією, швидким старінням технологій, професій, ідей, проникнення інтернету в усі частини сфер життя. Майже кожна посада супроводжується сидячим способом життя – проблема XXI ст. Пов’язано це з великою потребою працювати за ноутбуком чи комп’ютером і ще й доводиться робити це і вдома. Це вже стандарт сучасного суспільства в умовах в яких проживає кожен.Доволі великий відсоток людей страждає від цього. Cидячий спосіб життя може призвести до того, що втрачається відчуття реальності. Втомлюється не лише тіло, а й свідомість. Це все провокує депресію і втрачається бажання щось робити. В таких випадках прийдеться робити перерви та дати відпочинок вашому мозку і очам.
Небезпека сидячого способу життя полягає у розвитку проблем з серцем, діабетом і раком який може розвинутися в людині, разом з тим людина яка приділяє мало уваги спорту , позаймавшись годину від сили , не виправдовує цілий день який вона провела сидячи. Щоб запобігти небезпеці потрібно слідкувати за певними кроками.
Що вас буде чекати при нерухливому способу життя:
Захворювання які можна отримати , проводячи багато часу сидячи:
Часто люди які мають якійсь проблеми або збираються реабілітуватися від проведеного часу сидячи, вони займаються спортом, велоспорт також входить в число найпопулярніших реабілітаційних видів спорту. Але мало хто говорить про правила за якими треба слідкувати поціновувачам поїздок на велосипеді:
Користь поїздок на велосипеді можна розподілити на три категорії:
Тому людина повинна зробити свій вибір – попередити хвороби застосовуючи з раннього віку вело транспорт чи застосувати для реабілітації в подальшому.
Скільки застосувань – стільки видів : гірський велосипед, фетбайк, комфортний велосипед, BMX,складаний велосипед, жіночий велосипед, підлітковий велосипед, дитячий велосипед.
І коли, хтось купує велосипед, мимоволі, запитуєш:
Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBC та WBO Олександр Усик заплатив призові…
Донецький “Шахтар” розглядає варіант із підписанням півзахисника “Олександрії” та національної збірної України Івана Калюжного. Про…
Конголезький вінгер житомирського "Полісся" Бені Макуана повернувся до тренувань у загальній групі команди. Про це…
Помер відомий баскетболіст Боб Лав на 82-му році життя в Чикаго після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням.…
Провідні гранди Європи та їх футболісти висловлюють занепокоєння через надмірну кількість матчів і перенавантаження календаря. ФІФА вирішила…
Сербський футбольний союз направив скаргу до Спілки європейських футбольних асоціацій щодо поведінки вболівальників під час…