Півзахисник Олександр Піхальонок, який належить «Шахтарю» і виступав за «Дніпро-1» в минулому сезоні, знову прибув до команди Ігора Йовічевіча.
Поки клуби домовляються, на яких умовах футболіст може залишитися в «Дніпрі-1», сам футболіст вже почав підготовку до сезону з дніпрянами. Піхальонок у минулому сезоні УПЛ провів 15 матчів.
Раніше до «Дніпра-1» приєднався нападник «Динамо» Назарій Русин. Також новачком дніпровської команди став Валерій Лучкевич.
«Синьо-золоті» на передсезонних зборах зіграють з «Ворсклою». Також плануються матчі з «Металістом-1925», «Олександрією», «Альянсом», «Зорею» і «Колосом».
Ввечері середи в італійському Удіне було розіграно перший трофей у європейському клубному футболі в сезоні-2025/26.…
“ПСЖ” зрівнює рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського “Тоттенгема”. “ПСЖ” забиває свій другий…
"ПСЖ" скорочує відставання в матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського "Тоттенгема". "ПСЖ" забиває свій перший…
Відомо, як виглядає медальний залік Всесвітніх ігор-2025 у Ченду після змагального дня 13 серпня. У…
Лондонський "Тоттенгем" подвоює перевагу в матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває вдруге у…
Лондонський "Тоттенгем" відкриває рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває першим у…