Промоутер українського суперважковаговика Олександра Усика Олександр Красюк очікує, що наступного тижня WBO може офіційно повідомити про бій Ентоні Джошуа з володарем пояса WBC Тайсоном Ф’юрі.
За його словами, бій Джошуа і Ф’юрі може не відбутися в силу ряду обставин.
Тому після офіційного листа від Всесвітньої боксерської організації по переговорам між Усиком і Джойсом за тимчасовий титул ми звернулися до президента Франциско Валькарсела з зауваженням, що санкціонувати тимчасовий титул можливо тільки в разі, якщо офіційний претендент не може оскаржувати повноцінний титул.
Таким чином, до моменту офіційного оголошення поєдинку Джошуа – Ф’юрі переговори з Джойсом не мають ніякого сенсу, вважає він.
Якщо бій офіційно підтвердять, то Усик вийде в ринг саме з Джойсом.
Ввечері середи в італійському Удіне було розіграно перший трофей у європейському клубному футболі в сезоні-2025/26.…
“ПСЖ” зрівнює рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського “Тоттенгема”. “ПСЖ” забиває свій другий…
"ПСЖ" скорочує відставання в матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського "Тоттенгема". "ПСЖ" забиває свій перший…
Відомо, як виглядає медальний залік Всесвітніх ігор-2025 у Ченду після змагального дня 13 серпня. У…
Лондонський "Тоттенгем" подвоює перевагу в матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває вдруге у…
Лондонський "Тоттенгем" відкриває рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває першим у…