Колишній нападник і тренер збірної України вдячний Роберту Лєвандовскі та всій світовій спільноті за підтримку нашої країни у війні з РФ.

“Європейські країни, включаючи світову спільноту, підтримують Україну, але є країни, які займають нейтральну позицію. Весь світ засуджує війну, яку розв’язала Росія проти нашого народу. Ми маємо підтримку. З тими людьми, з якими спілкуюся я – дуже велика аудиторія. Вони дуже підтримують Україну.

Хто з іноземних футболістів висловив найбільшу та найціннішу підтримку? Я вважаю, що це Роберт Лєвандовскі, капітан збірної Польщі. Він дуже багато зробив.

В Англії на рівні Прем’єр-ліги є підтримка команд, в Італії теж. Кожна команда завжди перед грою робить пости, робить фотографії “Зупиніть війну”. Тут певна кампанія, яка сьогодні йде на те, щоб зупинити цю війну та допомогти Україні”, – розповів Шевченко