Новини

Суркіс обговорить з Луческу питання покупки нових гравців

Президент “Динамо” Ігор Суркіс хоче обговорити з головним тренером команди Мірчею Луческу питання придбання нових футболістів.

За його словами, предметна розмова відбудеться в кінці сезону.

“Ми послухаємо побажання головного тренера”.

Суркіс згадав, що коли Луческу прийняв команду, в Динамо було всього 8 здорових футболістів.

Президент клубу розповів, що пропонував терміново придбати якогось досвідченого футболіста, було кілька кандидатур, які Луческу відхилив.

“Це свідчить про його колосальний досвід, який він накопичив протягом свого життя. Він вселив гравцям, що можна перемагати. Зауважте – ми перестали втрачати очки там, де втрачали раніше. “Шахтар” – це подразник”

Нагадаємо, що в своєму першому сезоні румунський тренер привів команду до чемпіонського титулу.

Editor

Recent Posts

Ястремська відмовилася від подальшого виступу в Цинциннаті: відома причина такого рішення

Українська тенісистка Даяна Ястремська прокоментувала своє зняття з турніру WTA 1000 в Цинциннаті. Незадовго до…

10 хвилин ago

Експерти визначили символічну збірну 2-го туру УПЛ

Стала відома символічна збірна 2-го туру Української Прем’єр-ліги. В останні кілька днів в Українській Прем’єр-лізі…

30 хвилин ago

Визначилися всі пари раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів

Стали відомі всі пари раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів у сезоні-2025/26. У вівторок були зіграні…

50 хвилин ago

Україна вперше за 20 років залишилася без команд в основному раунді ЛЧ

Україна вперше за 20 років не матиме представників в основній стадії Ліги чемпіонів. У вівторок…

1 годину ago

Спаринг-партнер Усика висловився про бій українця з Паркером

Боксер суперважкої ваги Мартін Баколе поділився думками щодо потенційного бою між Олександром Усиком та Джозефом…

2 години ago

Ліга Європи 2025/26: результати матчів 12 серпня

Як і в Лізі чемпіонів та Лізі конференцій, за тиждень після перших матчів 3-го кваліфікаційного…

2 години ago