Фінал Суперкубка Іспанії проти мадридського Реала став успішним не лише для “Барселони”, а й особисто для Роберта Левандовського. Польський нападник зробив свій внесок у перемогу каталонців з рахунком 3:2, відзначившись забитим м’ячем ще до перерви.

Після завершення поєдинку форвард підкреслив особливу атмосферу протистояння з принциповим суперником. За його словами, матчі проти “Реала” завжди мають окрему цінність, а здобутий трофей викликає у команди особливі емоції. Левандовський також звернув увагу на тактичні нюанси гри, зазначивши, що суперник діяв компактно в захисті, тож “Барселоні” довелося діяти терпляче, активно змінюючи напрям атак.

Окремо нападник наголосив, що в подібних фіналах індивідуальні показники відходять на другий план, адже ключовим залишається командний результат і завойований титул.

Забитий м’яч у ворота “Реала” став для Левандовського вже десятим у сезоні-2025/26 у всіх змаганнях. Наразі контракт поляка з каталонським клубом розрахований до літа 2026 року.