Новини

Легенду світового футболу виписали з лікарні

Легендарний ексзахисник збірної Бразилії та “Реала” Роберто Карлос залишив лікарню після успішно проведеної операції на серці. Інформацію про виписку підтвердили представники медичного закладу.

П’ятиразовий чемпіон світу переніс коронарну ангіопластику в останній день 2025 року. Процедуру було призначено після обстеження, яке виявило звуження однієї з коронарних артерій.

Одразу після виписки Роберто Карлос опублікував повідомлення в соціальних мережах, у якому подякував лікарям за професіоналізм і увагу, надані в період лікування та відновлення.

Ще в день операції, 31 грудня, колишній футболіст особисто звернувся до вболівальників, щоб розвіяти занепокоєння щодо свого стану.

“Процедура пройшла успішно, зі мною все гаразд. Серцевого нападу не було. Хочу заспокоїти всіх – підстав для тривоги немає”, – написав Роберто Карлос.

Очікується, що після виписки Роберто Карлос продовжить відновлення у щадному режимі під наглядом лікарів.

sportnews

Recent Posts

У Росії обурилися новою забороною на Олімпіаді-2026

Відомий у минулому спортсмен Та депутат Держдуми РФ В'ячеслав Фетисов виступив із різкою реакцією на…

18 години ago

Олімпіада-2026: мама і син разом уперше в історії виступлять на зимових Іграх

Мексика відправить до Мілана і Кортіни свою найчисельнішу делегацію в історії — аж п’ять спортсменів.…

1 день ago

Знову росіянка на шляху: Еліну Світоліну чекає принциповий матч на Australian Open

Еліна Світоліна на Australian Open-2026 зустрінеться з Міррою Андрєєвою у четвертому колі. Це буде друга…

1 день ago

Український клуб звинувачує свого гравця в договірних матчах, але в того є інша версія подій

Конфлікт між професійним гравцем у Counter-Strike та його організацією переріс зі звичайної фінансової суперечки у…

2 дні ago

Екс-росіянка зганьбилась після перемоги над сенсацією Australian Open

Російське коріння Юлії Путінцевої дає про себе знати. Колишня російська тенісистка, яка наразі виступає під…

2 дні ago

Світоліна зіграє з росіянкою в 1/16 Australian Open

Еліна Світоліна спробує пробитися в 1/8 Australian Open. В третьому колі мейджора перша ракетка України…

2 дні ago