Турецький “Трабзонспор” досяг домовленості з “Касимпашею” щодо оренди українського нападника Данила Сікана.

Про це повідомив журналіст Решат Джан Озбудак у соцмережі X.

Клуби вже узгодили основні умови потенційного переходу, однак остаточне слово залишається за самим футболістом. Саме від рішення 24-річного форварда залежить, чи буде угоду доведено до кінця.

Очікується, що найближчим часом Сікан визначиться зі своїм майбутнім, після чого сторони зможуть завершити формальності та оголосити про трансфер у разі згоди гравця.

Нагадаємо, що український нападаник у нинішньому сезоні зіграв у 15 поєдинках за “Трабзонспор”, в яких забив два голи.

Зазначимо, що гравець взимку став гравцем турецького клубу, перейшовши з “Шахтаря”. Його розрахований до 30 червня 2029 року.