- 21 Грудня 2025
- Obozrevatel
Колишній чемпіон світу з боксу Тайсон Ф’юрі та його сім’я сенсаційно залишили Велику Британію після “податкового” бюджету канцлера казначейства Рейчел Рівз. 37-річний супертяж володіє статками понад 160 мільйонів фунтів стерлінгів.
Ф’юрі переїхав на податково вигідний острів Мен після того, як Рівз завдала, за висловом The Sun, “нокаутуючого фінансового удару” по його статкам. Острів Мен – самоврядна територія під суверенітетом британської корони. Не держава і не частина Британії.
Крім того, на острові діє стеля особистого прибуткового податку: не більше 220 тисяч фунтів на рік з однієї людини.
Боксер, чиї статки, за оцінками, перевищують 160 мільйонів фунтів, нещодавно змінив податковий статус у документах Companies House, вказавши місцем проживання острів Мен. Аналогічні зміни внесла і його дружина Періс у документах своєї компанії.
“Тайсон говорив друзям, що переїхав на острів. Він дуже любить острів Мен і розповідав місцевим жителям, що з нетерпінням чекає можливості зробити його своєю домівкою. Пара також доглядає школи для молодших дітей”, – поділилося інформацією неназване джерело з оточення боксера.
Тайсон зважився на переїзд після того, як минулого місяця Рейчел Рівз представила бюджет, націлений на заможних громадян, зокрема ввівши новий податок на особняки вартістю понад 2 мільйони фунтів.
Останніми роками Тайсон, Періс і їхні діти жили в Моркамбі, графство Ланкашир, де їхній будинок оцінюють більш ніж у 2 мільйони фунтів.

