Лівий захисник Евертона Віталій Миколенко дізнався свою оцінку за поєдинок 15-го туру Англійської Прем’єр-ліги проти Ноттінгем Форест, який завершився перемогою «ірисок» з рахунком 3:0.

Сьогодні, 6 грудня, відбулася зустріч 15-го туру Англійської Прем’єр-ліги, в якій Евертон приймав Ноттінгем Форест. Гра пройшла в Ліверпулі на стадіоні «Hill Dickinson Stadium» і завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 3:0.

Український захисник Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин та за підсумками матчу отримав оцінку 7.3 від статистичного ресурсу WhoScored. Відзначимо, що Олександр Зінченко не зіграв в цьому матчі за «лісників», адже відновлюється після травми.

Головним героєм цієї зустрічі став Кірнан Дьюсбері-Холл, який відзначився забитим м’ячем і отримав найвищу оцінку серед футболістів обох команд – 8,5 бала.