Центральний захисник донецького “Шахтаря” Валерій Бондар поділився враженнями від перемоги над “Брейдабліком” в основному етапі Ліги конференцій.

В четвер “Шахтар” продовжив свої виступи в основному етапі Ліги конференцій. У рамках 3-го туру підопічні Арди Турана протистояли “Брейдабліку”. “Гірники” здобули комфортну перевагу над суперниками з рахунком 2:0. Голами відзначилися Артем Бондаренко та Кауан Еліас.

Наразі “Шахтар” має у своєму активі 6 очок та перебуває на 10-му місці турнірної таблиці основного етапу Ліги конференцій.

Після матчу Бондар розповів, що він думає про вдалий виступ “Шахтаря”.

“Найголовніше, думаю, на сьогодні – це перемога, залікові бали нам у скарбничку – до клубного рейтингу і до рейтингу України. Тому думаю, дуже гарно, що перемогли, залікові бали є – це найголовніше.

Особливо моментів багато не було, але добре, що були ті моменти, які реалізували. В принципі, заслужена перемога, рухаємось далі. Я думаю, що треба хороші моменти закріпляти, а з поганих треба робити висновки. Не дуже сподобалися останні хвилини.

Треба згуртуватися і всім разом готуватися до досить складного періоду, тому що знаємо, що кінцівка сезону завжди виходить важкою: багато матчів, переїздів.

Звісно, нам треба готуватися, треба бути готовими до кожного матчу, виходити на 200 відсотків і показувати максимальний результат – те, що від нас вимагають, і те, що повинні ми, в принципі, демонструвати на футбольному полі”, – сказав Бондар сайту Tribuna.com.