- 24 Жовтня 2025
- Офіційний сайт "Динамо"
Півзахисник київського “Динамо” Валентин Рубчинський підбив підсумки матчу основного етапу Ліги конференцій проти “Самсунспора”.
Ввечері четверга “Динамо” зіграло свій матч у 2-му турі основного етапу Ліги конференцій. Підопічні Олександра Шовковського зіграли на виїзді проти “Самсунспора”.
“Динамо” зазнало розгромної поразки від “Самсунспора” з рахунком 0:3. Голами відзначилися Ентоні Мусаба, Маріус Муанділмаджі та Карло Гольсе.
“Динамо” перебуває на 34-му місці турнірної таблиці Ліги конференцій не маючи в активі залікових очок.
Напередодні Рубчинський, для якого матч проти “Самсунспора” став дебютним у цьому сезоні, поділився думками щодо подій, які відбувалися на футбольному полі.
“Так, під кінець вже трохи втомився, підсів, адже давно не грав на таких швидкостях, у такому темпі, тому було непросто.
У них справді дуже хороша команда, швидкі фланги. Ми це знали, але вони зуміли скористатися ними та реалізувати свої моменти.
В чому була перевага “Самсунспора”? Напевне, у більшій агресивності, це було помітно. Та й швидкий гол вплинув на подальший перебіг подій. Не хочу шукати виправдань, думаю, ми поступилися по грі.
Не скажу, що повністю задоволений, але радий, що знову вийшов на поле – це вже добре. Можна було зіграти й краще, зроблю аналіз своєї гри, висновки й, якщо мені довірятимуть надалі, намагатимусь показувати кращу гру”, – сказав хавбек.

