- 15 Жовтня 2025
- YouTube-канал Дениса Бойка
Центральний захисник київського “Динамо” Крістіан Біловар поділився думками стосовно вінгера лондонського “Челсі” та національної збірної України Михайла Мудрика.
Напередодні Біловар розповів про свій досвід спілкування з Мудриком.
“У “Десні” я з Мудриком не перетинався, він тоді повернувся до “Шахтаря”. І Вакула теж повернувся, здається. Але з Мішею Мудриком я в збірній був, ми одного віку. Він – космонавт у своєму плані.
Ми одного віку, ми завжди з U-15 збірних до U-21 були разом постійно в збірних. Це людина-космонавт. Тому що вся команда після тренування, умовно, чекає в автобусі. А чекає кого – Мішу Мудрика, тому що він там 40 хвилин б’є по воротах і набиває м’яч. Йому тренери кричать: “Міша, їдемо до готелю!” Він: “Ні”, – сказав Біловар в ефірі YouTube-каналу Дениса Бойка.
Нагадаємо, що Мудрик залишається під тимчасовим відстороненням після того, як наприкінці минулого року він здав позитивний допінг-тест.

