Київський «Локомотив» вибив ковалівський «Колос» з 1/32 фіналу Кубка України.

«Колос» став першим представником УПЛ, який розпочав свої виступи в новому розіграші Кубка України. Підопічні Руслана Костишина протистояли київському «Локомотиву».

Вже на 3-ій хвилині господарі вийшли вперед завдяки голу Олександра Савчука. На 52-ій хвилині Петро Савчук подвоїв перевагу «Локомотива».

На 65-ій хвилині Андрій Цуріков міг скоротити відставання «Колоса», але йому не вдалося реалізувати пенальті. Тим не менш, на 86-ій хвилині Юрій Климчук забив перший гол «Колоса» в цьому матчі.

В останню хвилину доданого до другого тайму часу Климчук оформив дубль та перевів гру в серію пенальті. В ній влучнішими були гравці «Локомотива».

«Локомотив» обіграв «Колос» із рахунком 2:2 (4:2 по пенальті) та вийшов до 1/16 фіналу Кубка України. Для «Колоса» шлях у турнірі завершено.