- 12 Серпня 2025
- Tribuna.com
Президент “Динамо” Ігор Суркіс відреагував на перехід колишнього центрального захисника киян Іллі Забарного до “ПСЖ”.
У вівторок “ПСЖ” офіційно оголосив про трансфер центрального захисника національної збірної України Іллі Забарного. Він підписав контракт із парижанами до 2030 року.
Також відомо, що Забарний гратиме в “ПСЖ” під 6-м номером.
Невдовзі Суркіс привітав Забарного, який є вихованцем “Динамо”, з початком нового етапу в кар’єрі.
“Дорогий Ілля! Дозволь від імені футбольного клубу “Динамо” (Київ), усієї великої та дружної динамівської родини та від себе особисто щиро привітати тебе з переходом до одного з найкращих клубів світу – французького “Парі Сен-Жермен”.
Це велике досягнення, яке під силу далеко не кожному європейському футболісту, не кажучи вже про українських виконавців. Особливо приємно, що у складі переможця Ліги чемпіонів з’явився динамівський вихованець.
Це стало можливим насамперед завдяки твоїй наполегливій праці, самовідданості, високому рівню професіоналізму у ставленні до кожної складової футболу, до кожної дії у тренувальному процесі, під час підготовки та безпосередньо на полі. Свого часу ти добре показав себе у першій команді “Динамо”, став гравцем національної збірної та якнайкраще зарекомендував себе в одному з найсильніших чемпіонатів – англійській Прем’єр-лізі. Перехід до “ПСЖ” свідчить про те, що твій талант розвивається, а твоя гра удосконалюється.
Пишаюся тобою, щиро бажаю тобі успіхів у новому клубі, надійної гри, великих перемог та визначних трофеїв. Упевнений, ти зробиш великий внесок у досягнення та здобутки “ПСЖ”, нехай у тебе усе виходить, а травми обходять стороною.
Я разом з усіма українськими уболівальниками буду й надалі слідкувати за твоєю грою, підтримувати та палко вболівати. Нехай щастить”, – цитує Суркіса Tribuna.com із посиланням на офіційний сайт “Динамо”.

