- 11 Серпня 2025
- Конкурент
В українському футболі розгорається гучний скандал. Нападник харківського “Металіста 1925” Олексій Сидоров, за наявною інформацією, самовільно покинув Україну та відмовляється повертатися до розташування клубу, що може призвести до серйозних юридичних наслідків.
Як стало відомо з джерел “ТаТоТаке”, 24-річний форвард не з’являвся на тренуваннях, а згодом виїхав за кордон без будь-яких попереджень. Наразі футболіст разом зі своєю родиною перебуває на Кіпрі. Повідомляється, що між гравцем та представниками “Металіста 1925” відбулася телефонна розмова, під час якої Сидоров заявив, що не планує повертатися в Україну, пославшись на “сімейні обставини”.
Така поведінка футболіста, контракт якого належить харківському клубу, розцінюється як грубе порушення зобов’язань. Керівництво “Металіста 1925” налаштоване рішуче і готується до судового позову проти гравця, щоб захистити свої інтереси.
Другу частину минулого сезону Олексій Сидоров провів в оренді у ковалівському “Колосі”, де в дев’яти матчах забив два голи. Загалом за “Металіст 1925” нападник провів 41 поєдинок, у яких відзначився чотирма голами та чотирма результативними передачами. Тепер його подальша кар’єра опинилася під великим питанням через скандальну втечу та ймовірний судовий процес.

