Головний тренер “Олександрії” Кирило Нестеренко поділився думками щодо протистояння з “Партизаном” у кваліфікації Ліги конференцій.

За лічені години “Олександрія” стартує у Лізі конференцій сезону-2025/26. Віцечемпіон України проведе двоматчеве протистояння з “Партизаном” у 2-му кваліфікаційному раунді.

Напередодні Нестеренко розповів, що він думає про майбутнє протистояння із сербською командою.

“На підготовку хотілося б більше часу. Більшість з вас знають, розуміють, що в нас молода команда, склад оновлюється і для взаєморозуміння на полі потрібно більше часу. Але, на тренуваннях я бачу, як гравці підходять до цього. Вони вже розуміють, що від них хоче тренерський штаб. І я вважаю, що до цього матчу ми готові відсотків на 70-80. І треба розуміти що остаточна готовність тільки набувається в офіційних матчах.

Це дебютний матч. Тиск є і буде і на гравців, і на тренерів протягом всієї гри. Але, щось такого надзвичайного не має. Я вважаю, що ми дуже непогано підготувалися. Бачу, чого чекати від своєї команди. Тому, ми підходимо до матчу з впевненістю в своїх силах, і, головне, попри тиск, гравці будуть спокійними”, – сказав фахівець.