Український захисник “Борнмута” Ілля Забарний продовжує вражати Європу. За підсумками сезону він став одним із найкращих центральних захисників до 23 років у топчемпіонатах.

Аналітичний портал DataMB оприлюднив рейтинг молодих центрбеків за ключовими ігровими показниками. Забарний очолив одразу кілька категорій:

  • 1 місце — за кількістю довгих передач, пасів уперед, передач в останню третину поля та наступальних дій.
  • 2 місце — за кількістю підкатів.
  • 3 місце — за виграними захисними дуелями.

Вихованець київського “Динамо” проводить другий сезон у складі “Борнмута” й поступово перетворюється на одного з лідерів англійського клубу. Його впевненість із м’ячем, якісне читання гри та стабільність не залишилися непоміченими навіть у конкурентному середовищі АПЛ.

Додамо, неймовірні показники українця не залишилися поза увагою. Топклуби з різних чемпіонатів хочуть його підписати. Зокрема, серед головних претендентів – “Челсі”, “Ліверпуль”, “ПСЖ” та мадридський “Реал”.

У сезоні-2024/25 Ілля відіграв 39 матчів у всіх турнірах за “Борнмут”. Віддав 1 асист. Transfermarkt оцінює його у 42 млн євро.