Українська Прем’єр-ліга назвала найкращих гравця та тренера чемпіонату в травні.

Протягом останніх кількох днів вболівальники брали участь у голосуванні з метою визначити найкращого гравця та тренера чемпіонату в травні. Напередодні представники чемпіонату опублікували результати голосування.

Найкращим гравцем УПЛ у травні став півзахисник львівських “Карпат” Амбросій Чачуа. Протягом цього місяця хавбек забив 3 голи в 4 матчах чемпіонату.

Чачуа набрав 47% голосів уболівальників, випередивши Теді Цару (“Олександрія”), Факундо Батісту (“Полісся”) та Артема Бондаренка (“Шахтар”).

Найкращим тренером травня в УПЛ став очільник “Олександрії” Руслан Ротань. Його підопічні вперше в історії принесли “Олександрії” титул віцечемпіона України.

За Ротаня проголосували 535% вболівальників, що дозволило йому перевершити Руслана Костишина (“Колос”), Олександра Максимова (“Полісся”) та Сергія Шищенка (“Оболонь”).