Головний тренер “Епіцентра” Сергій Нагорняк поділився деталями щодо фінансової ситуації в клубі.

Минулої п’ятниці “Епіцентр” став першою командою, яка гарантувала собі вихід в УПЛ у наступному сезоні. В матчі 5-го туру чемпіонської групи Першої ліги “Епіцентр” обіграв “ЮКСА” з рахунком 1:0, що забезпечило команді з Кам’янець-Подільського фініш не нижче 2-го місця в чемпіонаті.

Напередодні Нагорняк розповів, якою ситуація з фінансами в новоспеченому клубі УПЛ.

“За нашою спиною ви знаєте, яка потужна компанія. Тут не буде такого, що одразу дадуть шалений бюджет, щоб команда скуповувала зірок.

Моя позиція така, щоб іти крок за кроком – що, наприклад, на наступний рік, наступний чемпіонат нам потрібно закріпитися в УПЛ. Завдання одне буде – закріпитися в УПЛ. А далі вже розвиватися по ходу справи, покращувати інфраструктуру і все інше.

Чи буде “Епіцентр” розкидатися грошима? Запевняю вас, такого точно не буде. Я ж кажу, левова частка футболістів, 60-70 відсотків, залишаться в команді. Так, я хотів би 5-6 новачків для того, щоб створити конкуренцію, щоб ми були конкурентоспроможними в УПЛ.

Дійсно, що клуб підніме бюджет, це абсолютно точно. Але на який рівень – я не можу вам поки що сказати. Коли в мене буде інформація – я буду готовий нею поділитися. Але те, що ви назвали такі цифри – на перший рік в УПЛ точно не буде”, – цитує Нагорняка UA-Футбол із посиланням на YouTube-канал “Вацко Live”.