Спортивний директор донецького “Шахтаря” Дарійо Срна висловився щодо інформацію про інтерес “Ювентуса” до півзахисника Георгія Судакова.

Минулого тижня журналіст Бен Джейкобс повідомив про те, що туринський “Ювентус” зробив “Шахтарю” офіційну пропозицію щодо трансферу Судакова. Конкретні деталі пропозиції не розголошуються, але відомо, що туринці стали першим клубом, який цього року зробив “Шахтарю” пропозицію щодо Судакова.

Напередодні Срна висловився на тему пропозиції “Ювентуса” по Судакову.

“Не буду коментувати це, бо в нас генеральний директор Сергій Палкін займається цим. Наскільки я розумію, пропозиція є. Президент буде приймати рішення”, – сказав Срна в ефірі програми “Звєров Про Футбол”.

За даними порталу Transfermarkt, поточний контракт Судакова з “Шахтарем” діє до 31 грудня 2028 року. Його трансферна вартість становить 32 млн євро.

В поточному сезоні Судаков зіграв 35 матчів, у яких він відзначився 13 голами та 6 асистами.