Півзахисник донецького “Шахтаря” Педріньйо поділився думками щодо боротьби команди за золоті медалі УПЛ.

“Шахтар” продовжує гонитву за черговим титулом чемпіона України. Після 23-го туру УПЛ підопічні Марино Пушича мають у своєму активі 47 очок, відстаючи від “Олександрії” та “Динамо” на 4 та 10 балів відповідно.

Після матчу 23-го туру УПЛ проти “Вереса” (3:0) Педріньйо висловився про шанси “Шахтаря” в боротьбі за чемпіонство.

“Зараз найважливіше – сконцентруватися на кожній окремо взятій грі, продовжувати рухатися від матчу до матчу, і нам до снаги здобути позитивний результат.

У кожній грі ми концентруватимемося на розборі конкретного суперника, а поки що радий здобутій перемозі – продовжуємо рухатися далі”, – сказав Педріньйо.