Вінгер київського “Динамо” Андрій Ярмоленко висловився на тему потенційного виклику до лав збірної України.

Ярмоленко не отримував виклик до збірної України на вирішальні матчі Ліги націй минулої осені, що спричинило гострі дискусії серед української футбольної спільноти.

На нещодавній пресконференції Ярмоленко розповів, чи очікує він на виклик до збірної на матчі плей-оф Ліги націй проти Бельгії.

“Зі Станіславовичем (Сергієм Ребровим – прим.) ми спілкуємося, звичайно, адже знаємо один одного доволі давно. Щодо того, викличе він мене чи ні, залежить лише від нього.

Зі свого боку намагаюся показувати та відавати всього себе на футбольному полі. Якщо я заслуговую на виклик, то він буде, якщо ні, значить є гравці, які на сьогоднішній момент кращі за мене – й жодних образ не буде”, – сказав Ярмоленко.