Український біатлоніст Антон Дудченко висловився про свій виступ у спринті чемпіонату світу-2025.

В суботу Дудченко став найкращим представником України в чоловічому спринті чемпіонату світу-2025 у Ленцергайде. Попри влучну стрільбу з жодним промахом йому не вдалося потрапити до топ-30 – Дудченко посів 35-те місце, програвши переможцю Йоганнесу Бьо майже 2 хвилини.

Невдовзі після спринту Дудченко дав оцінку своєму виступу.

“Розумію, що був великий програш ногами по дистанції. Треба проаналізувати, поговорити з тренерами, у чому причина, бо я все робив. Я ще не говорив про це з хлопцями — мені не сподобалися лижі, може у цьому причина, а може через мій функціональний стан. Потрібно, щоб пішли всі ці емоції, щоб потім дати адекватну оцінку дню.

Намагався працювати з самого початку гонку, бо спринт, 10 км. Якщо подивитися на жіночу гонку, то результати були досить щільними: кожна секунда чи доля секунди вирішували. Намагався працювати від початку на максимум”, – сказав Дудченко “Суспільному Спорт”.