Головний тренер юнацької збірної України U-19 Дмитро Михайленко висловився про здобуття путівки на чемпіонат світу U-20.
Вихід юнацької збірної України у півфінал Євро-2024 (U-19) означає також вихід у фінальну частину чемпіонату світу U-20, що наступного року відбудеться в Чилі.
Напередодні Михайленко поділився враженнями від досягнення української збірної.
“Те, що ми виконали завдання вийти на чемпіонат світу й посіли друге місце в групі, — звичайно, для нас полегшення. Тому що якби ми посіли третє місце, нам було б дуже складно, враховуючи, що є дискваліфіковані та травмовані гравці.
На наступний матч ми вийдемо грати на повну потужність, але вже з відчуттям виконаної справи”, – сказав Михайленко.
Ввечері середи в італійському Удіне було розіграно перший трофей у європейському клубному футболі в сезоні-2025/26.…
“ПСЖ” зрівнює рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського “Тоттенгема”. “ПСЖ” забиває свій другий…
"ПСЖ" скорочує відставання в матчі за Суперкубок УЄФА проти лондонського "Тоттенгема". "ПСЖ" забиває свій перший…
Відомо, як виглядає медальний залік Всесвітніх ігор-2025 у Ченду після змагального дня 13 серпня. У…
Лондонський "Тоттенгем" подвоює перевагу в матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває вдруге у…
Лондонський "Тоттенгем" відкриває рахунок у матчі за Суперкубок УЄФА проти "ПСЖ". "Тоттенгем" забиває першим у…