Новини

Провідний гравець Кривбасу поділився очікуваннями від матчу проти Дніпра-1

Півзахисник криворізького “Кривбасу” Дмитро Хомченовський поділився думками щодо прийдешнього матчу 27-го туру УПЛ проти “Дніпра-1”.

У понеділок “Кривбас” зустрінеться з “Дніпром-1” у матчі 27-го туру УПЛ. Матч розпочнеться о 13:00 за київським часом.

Напередодні Хомченовський розповів про свої очікування від гри.

“Для «Кривбасу» кожен поєдинок в УПЛ є принциповим. Ми рухаємось до своєї мети, хочемо перемагати в кожному матчі. Тому не ділимо суперників на принципових чи непринципових. Треба набирати три очки проти будь-якого опонента.

Всі ми трохи дивимось в таблицю (посміхається – прим.), тому для нас цей матч – дуже важливий. Будемо грати тільки на перемогу. У суперника непогана команда, тому гра обіцяє бути дуже цікавою”, – сказав Хомченовський.

antonio

Recent Posts

Визначилися всі пари раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів

Стали відомі всі пари раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів у сезоні-2025/26. У вівторок були зіграні…

10 хвилин ago

Україна вперше за 20 років залишилася без команд в основному раунді ЛЧ

Україна вперше за 20 років не матиме представників в основній стадії Ліги чемпіонів. У вівторок…

29 хвилин ago

Спаринг-партнер Усика висловився про бій українця з Паркером

Боксер суперважкої ваги Мартін Баколе поділився думками щодо потенційного бою між Олександром Усиком та Джозефом…

50 хвилин ago

Ліга Європи 2025/26: результати матчів 12 серпня

Як і в Лізі чемпіонів та Лізі конференцій, за тиждень після перших матчів 3-го кваліфікаційного…

1 годину ago

Трубін допоміг Бенфіці вийти до плей-оф раунду кваліфікації ЛЧ

Лісабонська "Бенфіка" з Анатолієм Трубіним у складі пробилася до раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. У…

1 годину ago

Забарний провів перше тренування у складі ПСЖ

Центральний захисник "ПСЖ" Ілля Забарний провів своє перше тренування з новою командою. У вівторок “ПСЖ”…

2 години ago